Üniteler

Salon dekorasyonun vazgeçilmez mobilyası olan TV ünitesi modelleri, farklı tasarımları ve kullanıcının rahatı için oluşturulmuş işlevsellikleri ile dikkat çekmektedir. Raflı, dolaplı modellerin yanı sıra geniş bölmeleri farklı tarzları be malzemeleri ile ön plana çıkan modeller evinize uyum sağlayarak daha modern ve şık  bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır.
Televizyon üniteleri şık tasarımları ve modern görünümlerinin yanında oldukça işlevsel bir şekilde tasarlanmıştır. Ünite yapımında kullanılan malzemelerin kaliteli ve dayanıklı  malzemelerden yapılması, kolay açılır kapanır kapakların kullanılması veya kablo kanalı gibi detayların kullanımı ürünleri oldukça pratik hale getirmektedir.
TV ünitelerinin yanında her modele uygun olarak tasarlanan üst dolap ve raflı kitaplık modelleri siz değerli kullanıcıların tercihine sunulmuştur.  Dilerseniz TV ünitesi modelini tamamlayıcı mobilyalar ile birlikte ya da tek başına satın alabilirsiniz. Evinizin ve hayatınızın vazgeçilmezi olan televizyonlarınızı tamamlayan ve her bütçeye uygun bir şekilde tasarlanan bu koleksiyonun model çeşitleri ve çok daha fazlası Elite Deluxe Mobilya mağazalarında sizi bekliyor.
TV ünitesi seçenekleri , modellerde kullanılan materyallere; tasarıma ve parça çeşitliliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ahşap, mdf ve masif gibi malzemelerin kullanılarak üretilen ürünler arasından evinize en uygun olacağını düşündüğünüz modeli tercih ederek siz de ev dekorasyonunuzu şık ve modern çizgiler ile tamamlayın.  Oturma odaları için tercih edilen tv üniteleri hem televizyon ve diğer elektronik eşyalar için kullanılırken hem de kapaklı ve bölmeli alanları ile depolama alanı olarak da kullanılabilir.
Evinize şıklık katacak TV ünitesi ve televizyon sehpası modellerini sizlere en yakın mağazamızdan dilediğiniz gibi inceleyebilir; farklı tasarımlar arasından size en uygun ürünü seçerek Elite Deluxe Mobilya kalitesi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üniteler - Antalya Mobilya - Manavgat Mobilya - Elite Deluxe

Üniteler - Antalya Mobilya - Manavgat Mobilya - Antalya Elite Deluxe Antalya Elite Deluxe Mobilya -Yatak Odaları - Yemek Odaları

Ürün stokta: https://schema.org/InStock